Aktualności

Rozpoczęły się wakacje, a z nimi oficjalnie otwarte zostało kąpielisko. Działa codziennie od 10:00 do 18:00. Przypominamy, otwarcie kąpieliska oznaczane jest flagą białą. Flaga czerwona lub brak flagi oznacza, że warunki atmosferyczne nie pozwalają na otwarcie kąpieliska i kąpiel jest zabroniona.

Bardzo prosimy o korzystanie tylko z części strzeżonej. To gwarancja bezpieczeństwa. Od tego weekendu uruchamiamy telefon alarmowy. Wkrótce pojawi się numer alarmowy do naszych ratowników. Jeśli zauważycie coś niepokojącego, zagrażającego życiu na całym zbiorniku powiadomcie niezwłocznie dyżurującego ratownika.

Przeczytajcie koniecznie!!!

 

Planujemy

Uruchomić  telefon alarmowy, rozmieścić wokół całego zbiornika numer telefonu alarmowego do naszych ratowników. By było to możliwe konieczne jest zakupienie:

- łodzi ratunkowej z silnikiem spalinowym umożliwiającej transport osoby poszkodowanej oraz przyczepy do łodzi (np. model Pioner Multi 2014 – profesjonalna łódź ratownicza z silnikiem 60 KM),

- torbę R1 z pełnym wyposażeniem,

- automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED),

- deskę ortopedyczna.

Koszty zakupu są bardzo wysokie i nie stać Nas na taki zakup. W tym miejscu zwracamy się z prośbą do potencjalnych sponsorów o pomoc. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 531 900 705.

Sponsorzy

Operator

Stowarzyszenie "Omega"
ul. Kozia 30
30-733 Kraków

Atrakcje

        Plaża i kąpielisko               Food & Drink           Bagry